Makseviisid

Tellides www.snitty.ee e-poest on Teil kauba eest võimalik tasuda:

1) Swedbanki pangalingiga
2) Pangaülekandega Snitty OÜ arveldusarvele: LHV Pank IBAN EE427700771000844375, Swedbank IBAN EE602200221025656344. Pangarekvisiidid leiate ka pärast tellimuse kinnitamist Teile e-postiga saadetud arvelt. Arve tasumise tähtaeg on 7 kalendripäeva alates tellimuse vormistamise kuupäevast. Kaup pannakse teele pärast makse laekumist Snitty OÜ arveldusarvele. 
3) Sularahas või pangakaardiga poes kohapeal, kui olete valinud kaubale ise poodi järele tulemise. (NB! Me ei paku lunamakse võimalust pakiautomaati tellimisel.) Kui olete valinud kohaletoimetamise viisiks kaubale järele tulemise ning makseviisiks poes kohapeal maksmise, siis hoitakse Teie kaupa kuni 10 kalendripäeva. Kui Te pole selle aja jooksul kaubale järele tulnud, siis tellimus tühistatakse.

Kui soovite kaupa tellida asutuse või ettevõtte nimele (sh koolid, lasteaiad), siis täitke tellimuse vormistamisel vastavad lahtrid (ettevõtte nimi, ettevõtte reg nr). Maksetähtaja ja muu täiendava info saate vajadusel täpsustada tellimuse kommentaaris. Pärast telimuse kätte saamist saadame Teile meiliga ettevõtte nimele koostatud arve. Kui e-mail, kuhu saata arve, erineb Teie meiliaadressist (nt soovite arvet e-arvetekeskusesse, asutuse raamatupidajale vms), siis kirjutage ka see tellimuse kommentaari. Kaup pannakse teele pärast makse laekumist Snitty OÜ arveldusarvele. 

Web Statistics