Transport

Snitty OÜ e-poest ostetud kaup jõuab Teieni Eestis Itella SmartPosti (4 €), Omniva pakiautomaadi (4 €), Omniva kulleri (8 €) või Omniva kulleriga (30 €) (suure mõõtmelised kaubad) vahendusel vastavalt Teie poolt valitud teenusele. Soome on võimalik kaup tellida Itella SmartPosti pakiautomaadiga (30 €). Tellimustele, mille summa on üle 50€ on Eesti-sisene pakiautomaadiga saatmine tasuta! Samuti on Teil võimalik ise kaubale järgi tulla (0 €) meie poodi aadressil J. Kuperjanovi 70, Tartu. NB! Kui soovite kaupa tellida välisriiki või ei leia ostu vormistades endale sobilikku transpordiviisi, võtke meiega ühendust (info@snitty.ee, +372 742 5160) ning leiame kindlasti Teid rahuldava lahenduse.

 

Tellimuste täitmisega tegeletakse E–R kl 10–17. Olemasolev kaup toimetatakse Teieni üldjuhul kuni 5 tööpäeva jooksul pärast raha laekumist Snitty OÜ pangakontole. Kui tarne osas on ette näha viivitusi, anname Teile esimesel võimalusel teada e-kirja või telefoni teel ning soovi korral on Teil võimalik tellimus tühistada. Snitty OÜ ei vastuta kohaletoimetamisel tekkivate viivituste eest juhul, kui tellimuse vormistamisel ostja poolt esitatud andmed on ebatäpsed.

 

Kui olete valinud transpordiviisiks kaubale ise poodi järele tulemise, palume täpsustada järele tulemise aja tellimuse kommentaaris. Kaup pannakse valmis esimesel võimalusel, kuid nõnda saame tagada selle, et komplekteeritud kaup on Teid järele tulles kindlasti ootamas. Kui kaup on valmis pandud, anname Teile sellest teada ka e-kirja teel. Kui olete valinud kohaletoimetamise viisiks kaubale järele tulemise ning makseviisiks poes kohapeal maksmise, siis hoitakse tellitud kaupa Teie jaoks kuni 10 kalendripäeva. Kui Te pole selle aja jooksul kaubale järele tulnud, siis tellimus tühistatakse. Kokkuleppel on võimalik kaubale järele tulla ka hiljem - sellise soovi puhul palun kontakteeruge meiega telefoni või e-kirja teel.

 

NB! Peale postiteatise väljastamist hoitakse pakki nii Omniva kui Itella SmartPosti pakiautomaatides 7 kalendripäeva. Omniva kullerteenuse puhul hoiustatakse saadetisi, mida kuller ei saanud kättetoimetamise katsel Ostjale üle anda, postkontoris samuti 7 kalendripäeva. Hoiuaja möödudes tagastatakse saadetis Snitty OÜ-le. Uuesti postitamine tasu Ostjale on 8 €.

 

Teil on alati võimalus uurida oma tellimuse staatuse kohta e-maili (info@snitty.ee) või telefoni (+372 742 5160) teel.

Web Statistics