Ostutingimused

1. Tingimuste kehtivus

Müügitingimused kehtivad www.snitty.ee veebipoest ostja (edaspidi Ostja) ja ettevõtja Snitty OÜ (edaspidi veebipood snitty.ee) vahel kaupade ja teenuste ostmisel. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad www.snitty.ee veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus, tarbijakaitseseadus ja teised õigusaktid. Veebipood snitty.ee jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel www.snitty.ee.

 

2. Hinnainfo

1) Snitty OÜ on käibemaksukohuslane (KMKR nr EE100925755) Kõik veebipoes snitty.ee toodud hinnad sisaldavad käibemaksu 20%. 
2) Ostude hinnale lisandub transpordi hind vastavalt Ostja valitud tarneviisile (Itella SmartPost 4 €, Omniva pakiautomaat 4 € , Omniva kullerteenus 8 €, kaubale ise järele tulemine 0 €). Üle 50 € tellimuste puhul on pakiautomaadiga saatmine tasuta. NB! Siintoodud hinnad kehtivad Eesti-sisese saatmise puhul.
3) Veebipood snitty.ee jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel www.snitty.ee.

 

3. Tellimuse vormistamine

1) Lisage soovitud tooted ostukorvi. Veenduge, et lisasite igat toodet just soovitud arvu. Mõne toote puhul võib olla vajalik märkida täpsustus (värvitoon, suurus vms) rippmenüü või kommentaari abil.
2) Tellimuse vormistamiseks vajutage kõigepealt ostukorvis lingile „Kassaˮ.
3) Tellimuse vormistamise lehel täitke nõutud andmeväljad ning valige Teile sobiv toodete kohaletoimetamise viis ja makseviis.
4) Kui olete kohaletoimetamise viisiks valinud kaubale poodi järele tulemise, siis palun märkige orienteeruv järele tulemise aeg kommentaaride lahtrisse.
5) Täitke andmete ja tellimuse kinnituse leheküljel olevad lahtrid tähelepanelikult, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie ostetud toodete kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine.
6) Pärast tellimuse kinnitamist saadetakse Teie e-posti aadressile arve tellimuse info ning muude vajalike andmetega. Kui Teie e-mailile pole arvet laekunud, kontrollige igaks juhuks ka oma rämpsposti-kausta. Kui Te siiski arvet ei leia, võtke meiega ühendust telefoni või e-posti teel.
7) Veebipoes tehtud tellimusi käsitletakse E−R 10.00−17.00.

 

4. Makseviisid

1) Kauba eest on võimalik tasuda Swedbanki pangalingi kaudu või ülekandega Snitty OÜ arveldusarvele (AS LHV Pank, IBAN EE427700771000844375). Arve tasumise tähtaeg on 7 kalendripäeva alates tellimuse vormistamise kuupäevast.
2) Kaup pannakse teele pärast makse laekumist Snitty OÜ arveldusarvele. Snitty OÜ pangarekvisiidid leiate ka pärast tellimuse kinnitamist Teile e-postiga saadetud arvelt.
3) Kui olete valinud kauba kohaletoimetamise viisiks kaubale poodi (J.Kuperjanovi 70, Tartu) järele tulemise, siis on Teil võimalus maksta kauba eest poes sularahas või kaardimaksega. Kui olete valinud kohaletoimetamise viisiks kaubale järele tulemise ning makseviisiks poes kohapeal maksmise, siis hoitakse Teie kaupa kuni 10 kalendripäeva. Kui Te pole selle aja jooksul kaubale järele tulnud, siis tellimus tühistatakse.

 

5. Müügilepingu jõustumine

1) Kauba müügilepinguga kohustub veebipood snitty.ee andma Ostjale üle olemasoleva, valmistatava või veebipood snitty.ee poolt tulevikus omandatava kauba ning tegema võimalikuks omandi ülemineku Ostjale, Ostja aga kohustub veebipood snitty.ee-le tasuma Kauba eest esitatud arvel näidatud summa ja võtma Kauba vastu.
2) Tellimused, mille eest ei ole tasutud, annulleeritakse 10 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest.
3) Müügileping jõustub pärast Ostja tehtud makse laekumist Snitty OÜ pangakontole.

 

6. Tagastamisõigus

1) Pärast tellimuse kättesaamist on Ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda põhjust avaldamata 14 päeva jooksul. 
2) Kauba tagastamiseks tuleb esitada Kauba ostust taganemise avaldus hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. Avalduse saab esitada siin: http://www.snitty.ee/index.php?route=account/return/insert
3) Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud logistikafirmale.
4) Veebipood snitty.ee tagastab taganemisavalduse ja kauba kättesaamisel Ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel, kõik Ostjalt lepingu alusel saadud tasud, muu hulgas Ostjale kättetoimetamise kulud.
5) Taganemisega kaasnevad kulud (nt postikulud) tasub Ostja.

 

7. Müüja õigused

Müüjal on õigus tellimusest taganeda, kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida kauba lõppemise tõttu. Sellisel juhul tagastab veebipood snitty.ee Ostjale raha; annab teada uue kauba saabumise aja või võimaldab valida asemele samas vääringus uue toote. Kuni täieliku tasumiseni kauba eest on kaup veebipoe snitty.ee omand. Snitty.ee jätab endale õiguse muuta toodete hindu, tootekirjeldusi ja kaupade saadavuse infot. 

 

8. Vääramatu jõud

Veebipood snitty.ee ei vastuta Ostjale tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood snitty.ee ei saanud mõjutada või ette näha.

 

9. Isikuandmete töötlemine

Ostja annab veebipoes andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda oma isikuandmeid (nimi, kontakttelefon, paki kättetoimetamise ja/või kodune aadress, e-postiaadress) ning edastada logistikapartnerile isikuandmeid kauba kohaletoimetamiseks. Ostja isikuandmed, mis on sisestatud ostude sooritamiseks, ei kuulu avaldamisele kolmandatele osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel või kauba edastamiseks transpordifirmale.

 

10. Pretensioonide esitamise kord

1) Veebipood snitty.ee vastutab Ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduste eest, mis ilmnevad kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest Ostjale.
2) Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipood snitty.ee poole, esitades arve, mille alusel kauba ostu eest tasuti. 
3) Kaubal puuduse ilmnemisel palume lõpetada kauba kasutamise.
4) Puudusega kauba parandamise või asendamise lepivad veebipood snitty.ee ja Ostja omavahel kokku. Parandamise kulud katab veebipood snitty.ee
5) Veebipood snitty.ee ei vastuta Ostja süül tootel tekkinud puuduste eest, mis on tekkinud toote mittenõuetekohase hoiustamise või mitte-eesmärgipärase kasutamise tulemusena. 
6) Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste ilmnemisel palume edastada e-postiaadressile snitty.ee pretensiooni, kus on märgitud tellimuse esitaja nimi, kontakttelefon, tellimuse number ja toote tingimustele mittevastavuse või puuduse täpne kirjeldus.
7) Pretensioon toote nõuetele mittevastavuse või puuduste avastamise kohta peab olema esitatud kahe kuu jooksul alates toote nõuetele mittevastavuse või puuduse avastamisest.
8) Kõik pretensioonid vaadatakse läbi ja Ostjaga võetakse ühendust esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest.
9) Ostjal on õigus nõuda veebipoelt www.snitty.ee ostuhinna alandamist või lepingu lõpetamist ja kauba eest raha tagasi nõuda, kui veebipoel snitty.ee ei ole võimalik kaupa parandada või asendada; kauba parandamine või asendamine ebaõnnestub; veebipood snitty.ee ei ole kauba puudust mõistliku aja jooksul kõrvaldanud või Ostjale on tekitatud põhjendamatuid ebamugavusi.

 

11. Ostja õigus pöörduda tarbijakaebuste komisjoni poole

Kui Ostja ei ole nõus veebipoe snitty.ee pakutud lahendusega ja leiab, et on rikutud tema õigusi või kahjustatud tema huve, võib Ostja esitada kaebuse tarbijakaebuste komisjonile Tarbijakaitseameti kaudu või kohtule. Tarbija võib esitada kaebuse ise või esindaja kaudu. Tarbijakaitse komisjoni andmed on toodud Tarbijakaitseameti kodulehel, Euroopa Liidu liikmesriikides tekkivate probleemide lahendamiseks pöörduda Euroopa Liidu tarbijate Nõustamiskeskusse.

Web Statistics