Aerosool-lakk GLITTER 400 ml - cosmos - Montana

Tootja: Montana-Cans
Mudel: M495083
Saadavus: Laos
9.60€
Kogus:
 
Hind:
Maksudeta: 9.60€

Kvaliteetne nitrolaki-põhine läbipaistev aerosoolvärv glitteriga. Sobib ideaalselt graffiti-kunstiks ja välitingimustes kasutamiseks. Pärast kuivamist vee- ja ilmastikukindel ning äärmiselt vastupidav kõigil pindadel. Sobib ka külmades (alla 0°C) tingimustes kasutamiseks. Kiirelt kuivav (u 3–5 min) ja väga hea katvusega. Kõrge valguskindlusega. Lisakaitse saavutamiseks võib üle lakkida Montana Varnish kattelakiga. Toodetud Saksamaal. 400 ml.

Enne kasutamist eemaldage otsiku all olev must kaitserõngas ja loksutage purki põhjalikult (soovitatav on raputada purki esmalt tagurpidi-asendis ning seejärel loksutada õigetpidi pööratult). Pärast kasutamist pöörake purk tagurpidi ja pihustage, kuni värvi asemel tuleb välja ainult õhku - nii väldite otsiku ummistumist. Värvi on võimalik lahustada ja otsikuid puhastada Montana Acetone lahusti abil.

NB! Kasutamisel kandke respiraatorit ja kaitsekindaid. Kasutage vaid hästi ventileeritud kohtades. Hoidke lastele kättesaamatus kohas.

​Hoiatus! Äärmiselt tuleohtlik. Nahale sattumisel kahjulik. Sissehingamisel kahjulik. Põhjustab nahaärritust. Põhjustab tugevat silmade ärritust.

Web Statistics