Aerosoolliim Adhesive Permanent 400ml - Montana

Tootja: Montana-Cans
Mudel: M376252
Saadavus: Laos
13.90€
Kogus:
 
Hind:
Maksudeta: 13.90€

Permanentne aerosoolliim. Sobib enamikele materjalidele (paber, kartong, puit, vahtkumm, jute, kangad, vilt, polüstüreen, mitmed plastikud). Ei sobi kunstnaha ja teatud tüüpi PVC plastikute liimimiseks. Soovitatav on alati enne kasutamist proovitükil testida. Enne kleepimist võib kanda nii ühele kui mõlemale kokkuliimitavale poolele. Sobib kasutamiseks temperatuurivahemikus  –10°C kuni + 50°C, kuid parimad tulemused annab üle +10°C juures. Liimi säilitamiseks on soovituslik temperatuur samuti üle +10°C. Happevaba. Sisaldab lahusteid. 400 ml.

Enne kasutamist loksutage põhjalikult. Veenduge, et pinnad oleksid enne liimiga katmist puhtad ning tolmu- ja rasvavabad. Pihustage 20–30 cm kauguselt ja oodake 3–10 minutit. Seejärel suruge liimitavad pinnad tugevalt kokku. Poorseid ja ebatasaseid pindu on soovitatav enne kleepimist sama liimiga kruntida, lasta kuivada 5 minutit ning siis jätkata liimi pealekandmisega, nagu on kirjeldatud eelnevalt.

Tähelepanu! Eriti tuleohtlik aerosool. Mahuti on rõhu all: kuumenemisel võib lõhkeda. Hoida kontaktist naha ja silmadega. Mitte sisse hingata. Põhjustab tugevat silmade ärritust. Võib põhjustada unisust või peapööritust.

Web Statistics