Aerosoolvärv VINTAGE (vanutamiseks) 400 ml - Montana

Tootja: Montana-Cans
Mudel: M477041
Saadavus: Laos
9.90€
Kogus:
 
Hind:
Maksudeta: 9.90€

Akrüüli ja lahusti baasil madala survega aerosoolvärv pindade vanutamiseks ja vintage-efekti tekitamiseks. Värv on kollakat tooni, läbipaistev ja poolmati viimistlusega. UV-kindel. Kõige paremad tulemused annab valgetel ja heledatel pindadel. Sobib enamikele materjalidele. Efekt on seda tugevam, mida rohkem värvikihte üksteise peale kanda. Vastupidavuse suurendamiseks võib üle lakkida Montana Varnish kattelakiga. Ideaalne fotode, mööbli, siltide, paberi jne vanutamiseks. 400 ml.

KASUTAMINE:
Enne kasutamist eemaldage värvipurgi otsiku alt must kaitserõngas. Loksutage purki enne kasutamist põhjalikult 2–3 min. Värvitavad pinnad peavad olema puhtad ning tolmu- ja rasvavabad. Soovitatav on teha enne kasutamist test sarnasel pinnal. Kuivamisaeg (+10°C juures): tolmukuiv 5 minutiga, puutekuiv 30 minutiga, täielikult kuivanud 24 tunniga. Kuivamisaeg võib varieeruda olenevalt temperatuurist, õhuniiskusest, värvikihi paksusest jm.

NB! Kasutage vaid hästi ventileeritud kohtades. Soovitatav on kasutada respiraatorit ja lahustikindlaid kaitsekindaid. Hoidke lastele kättesaamatus kohas.

​Hoiatus! Eriti tuleohtlik aerosool. Mahuti on rõhu all: kuumenemisel võib lõhkeda. 

Web Statistics