Klaasivärv Cristal (läikiv, läbipaistev), 25 ml - 21 tumepunane - Deka

Mudel: G4205-21
Saadavus: Laos
3.90€
Kogus:
 
Hind:
Maksudeta: 3.90€
Sildid: klaasivärv

Läikiv ja läbipaistev akrüüli baasil klaasivärv. Sobib lisaks klaasile ka teistele materjalidele (paber, kartong, puit, nahk, vahtplast, keraamika, kivi, metall, plastik jne). Vedelal kujul vees lahustuv, pärast kuivamist veekindel. Värve on võimalik omavahel segada ja veega lahjendada. Kuumakindlatel materjalidel kasutades võimalik lisakinnitamine ahjus kuumutamise teel. 25 ml klaaspurgis.

Kasutamine:
Segage värv enne kasutamist läbi. Veenduge, et maalitav pind oleks kuiv ja puhas. Kasutage maalimiseks pehme karvaga pintslit ning kandke värv peale paksema kihina (liiga õhukese või liialt lahjendatud värvi puhul väheneb selle valguskindlus). Laske värvitud esemel kuivada tolmuvabas kohas toatemperatuuril. Värv on puutekuiv 1 tunniga ning täielikult kuivanud 3 ööpäevaga. Peske pintslid ja muud töövahendid kohe pärast kasutamist külma veega. 

Kuumutamine:
Ahjus kuumutamine suurendab värvikihi vastupidavust ja muudab selle kriimustustele kindlamaks. Enne kuumutamist peaks värvitud ese vähemalt 2 ööpäeva kuivama. Asetage ese eelkuumutamata (st veel külma) ahju ning kuumutage seejärel temperatuuril 100–120°C 50 minutit. Lülitage ahi välja ja laske esemel ahjus jahtuda.

Web Statistics