Ale

Aerosoolvärv GLASS 250ml - 3225 Rose - Montana

Tootja: Montana-Cans
Mudel: M482991
Saadavus: Laos
5.90€ 4.13€
Kogus:
 
Hind:
Maksudeta: 4.13€

Kvaliteetne nitrolaki-põhine läbipaistev aerosoolvärv klaasile. Sobib ideaalselt akende katmiseks, vaaside dekoreerimiseks jpm. Mitte kasutada pindadel, mis puutuvad kokku toidu ja joogiga! Värv kuivab läbipaistvaks. Ei sobi plastikule. Pärast kuivamist vee- ja ilmastikukindel ning äärmiselt vastupidav. Sobib ka külmades (alla 0°C) tingimustes kasutamiseks. Kiirelt kuivav (tolmu kindel u 3–5 min, katsumis kindel u 1 tund) ja väga hea katvusega. Kõrge valguskindlusega. Lisakaitse saavutamiseks võib üle lakkida Montana Varnish kattelakiga. Toodetud Saksamaal. 250 ml.

Enne kasutamist eemaldage otsiku all olev must kaitserõngas ja loksutage purki põhjalikult (soovitatav on raputada purki esmalt tagurpidi-asendis ning seejärel loksutada õigetpidi pööratult). Pärast kasutamist pöörake purk tagurpidi ja pihustage, kuni värvi asemel tuleb välja ainult õhku - nii väldite otsiku ummistumist. Värvi on võimalik lahustada ja otsikuid puhastada Montana Acetone lahusti abil.

NB! Kasutamisel kandke respiraatorit ja kaitsekindaid. Kasutage vaid hästi ventileeritud kohtades. Hoidke lastele kättesaamatus kohas.

​Hoiatus! Äärmiselt tuleohtlik. Nahale sattumisel kahjulik. Sissehingamisel kahjulik. Põhjustab nahaärritust. Põhjustab tugevat silmade ärritust.

Web Statistics