Pastellkriit Bluish Grey 727.5 Rembrandt, Royal Talens

Tootja: Royal Talens
Mudel: 31997275
Saadavus: Laos
2.00€
Kogus:
 
Hind:
Maksudeta: 2.00€

Rembrandti pehmed pastellid põhinevad puhtaimatel kaoliinitüüpidel ja kõrgetel kontsentratsioonidel esmaklassilistel pigmentidel, mis pakuvad kõrgeimat
valguspidavust. Iga värv laias valikus on valmistatud unikaalse valemi järgi. Iga uue partii puhul kasutatavad toorained läbivad väga range kvaliteedikontrolli.

- Erksad, puhtad pehmed pastellid
- Valmistatud kõrgekvaliteediliste pigmentide kõrge kontsentratsiooniga
- Tagavad suurepärase värviülekande ja suurimat valguskindlust
- Metallipõhiste pigmentide (plii, kaadmium ja koobalt) vaba
- Oskuslikult toodetud Hollandis

------ Vahepealsed toonid

Rembrandti pehme pastellide sari pakub erinevaid nn vahepealseid toone, mis on eelnevalt segatud erineva koguse musta ja valgega, seega ei pea segama tumedaid ja heledaid värvigradatsioone. Rembrandti pehme pastellide sari koosneb 44 puhtast värvist (täistoonid), 56 värvist segatuna mustaga ja 118 värvist segatuna valgega.
Eriti pehme valge pastell nimega White Supersoft (101,5) töötati välja spetsiaalselt heledate aktsentide kandmiseks viimastesse kihtidesse.

Värvi number ja kood näitavad, kas värv on lahjendatud ja millises mahus. Igal värvil on oma number. Puhtatele värvidele järgneb kood ,5. Mustaga segatud vahepealsed
toonid on tähistatud koodidega ,2 ja ,3. Koodid ,7 kuni ,12 tähistavad vahepealseid toone, mis on segatud kasvava koguse valgega.

Web Statistics