Aerosoolvärv UV 400 ml (nähtav vaid UV-valguses) - Montana

Tootja: Montana-Cans
Mudel: M449826
Saadavus: Laos
10.90€
Kogus:
 
Hind:
Maksudeta: 10.90€

Aerosoolvärv, mis on nähtav vaid UV-valguses. Tavavalguses läbipaistev ja nähtamatu, kuid UV-lambi all helendab siniselt. Sobib enamikele pindadele. UV-efekt on seda tugevam, mida rohkem värvikihte on üksteise peale kantud. Lõplik kuivamisaeg 24–48 tundi. Täiesti matilt pinnalt võib värv mingil määral välja paista ka tavalises valguses (kuna UV-värv ise on poolmatt/õrna läikega). Sellisel juhul võib katta pinna Montana Varnish Gloss läikiva kattelakiga. Kattelakk suurendab ka värvitud pinna vastupidavust kulumisele ja keskkonnamõjutustele.

KASUTAMINE:
Enne kasutamist eemaldage otsiku all olev must kaitserõngas ja loksutage purki põhjalikult 2–3 minutit. Pihustage 20–25 cm kauguselt. Soovitatav on peale kanda mitu kihti. Pärast kasutamist pöörake purk tagurpidi ja pihustage, kuni värvi asemel tuleb välja ainult õhku - nii väldite otsiku ummistumist. Värvi on võimalik lahustada ja otsikuid puhastada Montana Acetone lahusti abil.

NB! Kasutamisel kandke respiraatorit ja lahustikindlaid kaitsekindaid. Kasutage vaid hästi ventileeritud kohtades. Hoidke lastele kättesaamatus kohas.

​Hoiatus! Eriti tuleohtlik aerosool. Mahuti on rõhu all: kuumenemisel võib lõhkeda. Põhjustab tugevat silmade ärritust. Võib põhjustada unisust või peapööritust.

Web Statistics