Aerosoolvärv NIGHTGLOW 400 ml (pimedas helendav) - oranž - Montana

Tootja: Montana-Cans
Mudel: M448492
Saadavus: Laos
17.90€
Kogus:
 
Hind:
Maksudeta: 17.90€

Pimedas helendava efektiga aerosoolvärv akrüüli baasil (nitro-akrüül). Sobib kasutamiseks enamikel materjalidel (paber, kartong, puit, klaas, metall, keraamika, kivi jne). Parima tulemuse saavutamiseks on värvitav pind soovitatav kruntida Montana GOLD seeria valge (Shock White) aerosoolvärviga. Värvitud pinda on vajalik laadida tugeva valgusallikaga, misjärel see pimeduses helendab. Helendamisaeg sõltub sellest, kui pikalt on pind saanud eelnevalt valguse käes laadida ning värvikihi paksusest. Parema efekti saavutamiseks on soovitatav üksteise peale kanda mitu värvikihti. Pimedas helendav värv ei ole nii vastupidav ilmastikutingimustele, kulumisele ja UV mõjudele, kui teised Montana aerosoolvärvid. Lisakaitse saavutamiseks on soovitatav kasutada Montana VARNISH kattelakki.

Enne kasutamist eemaldage otsiku all olev must kaitserõngas ja loksutage purki põhjalikult. Pärast kasutamist pöörake purk tagurpidi ja pihustage, kuni värvi asemel tuleb välja ainult õhku - nii väldite otsiku ummistumist. 

NB! Kasutamisel on soovitatav respiraatorit ja kaitsekindaid. Kasutage vaid hästi ventileeritud kohtades. Hoidke lastele kättesaamatus kohas.

​Hoiatus! Äärmiselt tuleohtlik. Pudel on rõhu all. Kahjulik tervisele. Põhjustab silmade ärritust.

Web Statistics