Aerosoolvärv METALLIC 400 ml - Caribbean - Montana

Tootja: Montana-Cans
Mudel: M448737
Saadavus: Laos
8.90€
Kogus:
 
Hind:
Maksudeta: 8.90€

Väga hea katvusega kulumiskindel aerosoolvärv akrüüli baasil (nitro-akrüül). Sobib kasutamiseks enamikel materjalidel (paber, kartong, krunditud lõuend, puit, klaas, metall, portselan, kivi, akrüül jne). Ideaalne nii kunstiprojektide tarbeks kui funktsionaalsete esemete (mööbel, jalgrattad, sisustuselemendid jms) värvimiseks. Värvitud pinnal on metalse helgiga poolläikiv viimistlus, mis on pärast kuivamist on valguskindel, painduv ja suurepärase kulumiskindlusega. Sobib kombineerimiseks Montana GOLD ja Montana BLACK seeria aerosoolvärvidega ning Montana akrüülmarkeritega. 400 ml.

KASUTAMINE:
Enne kasutamist eemaldage värvipurgi otsiku alt must kaitserõngas. Loksutage purki enne kasutamist põhjalikult u 3 min. Pihustage soovitud pinnale 15–20 cm kauguselt. Eriti hea tulemuse saavutate, kui krundite pinna eelnevalt sarnases toonis Montana GOLD aerosoolvärviga. Värvitavad pinnad peavad olema puhtad ning tolmu- ja rasvavabad. Soovitatav on teha enne kasutamist test sarnasel pinnal. Tolmukuiv 10 minutiga, puutekuiv 20 minutiga, täielikult kuivanud 24 tunniga (kuivamisaeg võib varieeruda olenevalt temperatuurist, õhuniiskusest ja värvikihi paksusest). Lisakaitse andmiseks võib üle lakkida Montana Varnish kattelakiga. Montana Metallic aerosoolvärviga värvitud esemeid ei ole soovitatav hoida temperatuuril üle +80°C.

NB! Kasutage vaid hästi ventileeritud kohtades. Kasutamisel on soovitatav kanda respiraatorit, kaitsekindaid ja kaitseprille. Hoidke lastele kättesaamatus kohas.

​Hoiatus! Eriti tuleohtlik aerosool. Mahuti on rõhu all: kuumenemisel võib lõhkeda. Põhjustab tugevat silmade ärritust. Võib põhjustada unisust või peapööritust.

Web Statistics