Aerosoolvärv GOLD 400 ml F5000 UV-NEOON - Flame Blue - Montana

Tootja: Montana-Cans
Mudel: M283864
Saadavus: Laos
8.40€
Kogus:
 
Hind:
Maksudeta: 8.40€

Professionaalse kvaliteediga lahusti baasil (nitro-akrüül) aerosoolvärv, mis tavavalguses on kirkas neoontoonis ning UV-valguse all helendab.

GOLD seeria aerosoolvärvid on madala rõhuga, mis võimaldavad värvi lasta sujuvalt ja rahulikult tänu millele saab teha detailsemaid jooni. Spreivärvi peaks laskma 15-25cm kauguselt. 

Sobib enamikele pindadele. Parima tulemuse saavutamiseks on soovitatav kruntida aluspind valge värviga (nt Montana GOLD valge/Shock White). Montana GOLD UV-valguses helendavad neoontoonid on vähem valgus, ilmastiku- ja kulumiskindlad ning vähem katvad kui tavalised GOLD-seeria aerosoolvärvid. Lisakaitse pakkumiseks võib üle lakkida Montana Varnish kattelakiga, mis aga võib mõnevõrra vähendada helendavat efekti. Enne kasutamist eemaldage otsiku all olev must kaitserõngas. Pärast kasutamist pöörake purk tagurpidi ja pihustage, kuni värvi asemel tuleb välja ainult õhku - nii väldite otsiku ummistumist. 

NB! Kasutamisel kandke respiraatorit. Kasutage vaid hästi ventileeritud kohtades. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Hoiatus! Eriti tuleohtlik aerosool. Mahuti on rõhu all: kuumenemisel võib lõhkeda. Põhjustab tugevat silmade ärritust. Võib põhjustada unisust või peapööritust. Kahjulik veeorganismidele, pikaajaline toime.

 

Web Statistics