Aerosoolvärv CRACKLE (kraklee) 400 ml - roheline - Montana

Tootja: Montana-Cans
Mudel: M418457
Saadavus: Laos
8.40€
Kogus:
 
Hind:
Maksudeta: 8.40€

Aerosoolvärv kraklee-efekti (pragunenud värvipinna) saavutamiseks. Võimaldab anda esemetele ja pindadele vanaaegse vintage-stiilis välimuse. Sobib kasutamiseks enamikel materjalidel (paber, kartong, puit, klaas, metall, keraamika, kivi jne). Efekti tekkimiseks on vajalik kasutada koos Montana GOLD seeria värvidega. Pealmine kiht (Montana CRACKLE) praguneb ning alumise pinna (Montana GOLD) värv jääb pragudest välja paistma. Kuivab täielikult veekindlaks. Sobib nii sise- kui välitingimustesse.

KASUTAMINE:
Kruntige värvitav pind Montana GOLD aerosoolvärviga ning laske kuivada vähemalt 45 minutit, kuid mitte rohkem kui 24 tundi. Kandke krunditud pinnale ühtlaselt Montana CRACKLE värv ning oodake, kuni pragunemine on lõppenud ja värv täielikult kuivanud. Soovituslik töötemperatuur on +10°C kuni +25°C. Enne kasutamist eemaldage värvipurgi otsiku alt must kaitserõngas. Loksutage purki enne kasutamist põhjalikult 2–3 min. Värvitavad pinnad peavad olema puhtad ning tolmu- ja rasvavabad. Soovitatav on teha enne kasutamist test sarnasel pinnal.

NB! Kasutamisel kandke respiraatorit ja kaitsekindaid. Kasutage vaid hästi ventileeritud kohtades. Hoidke lastele kättesaamatus kohas.

​Hoiatus! Eriti tuleohtlik aerosool. Mahuti on rõhu all: kuumenemisel võib lõhkeda. Põhjustab nahaärritust. Põhjustab tugevat silmade ärritust. Võib põhjustada hingamisteede ärritust.

Web Statistics