Aerosool-lakk GLITTER 400 ml - hõbedane - Montana

Tootja: Montana-Cans
Mudel: M415425
Saadavus: Laos
9.60€
Kogus:
 
Hind:
Maksudeta: 9.60€

Läbipaistev läikiv aerosool-lakk sädelevate hõbedaste glitteriosakestega. Sobib kasutamiseks enamikel pindadel (paber, kartong, krunditud lõuend, puit, klaas, metall, keraamika, portselan, kivi jne). Polüstüreenil kasutamine vajab eelnevat kruntimist. Metalse efekti rõhutamiseks võib üle lakkida Montana Varnish läikiva kattelakiga. Ei sobi kasutamiseks sünteetilisel baasil lakkidega. Lõpptulemust mõjutab aluskihi värv ja läikivus (eriti efektne jääb tumedatel pindadel). Sobib kasutamiseks Montana GOLD aerosoolvärvidega, Montana akrüülmarkeritega ja tavaliste aerosoolvärvidega.

KASUTAMINE:
Enne kasutamist eemaldage värvipurgi otsiku alt must kaitserõngas. Loksutage purki põhjalikult 2–3 min tagurpidi. Värvitavad pinnad peavad olema puhtad ning tolmu- ja rasvavabad. Soovitatav on teha enne kasutamist test sarnasel pinnal. Kasutamiseks on sobilik temperatuur +10°C kuni +25°C ja madal õhuniiskus. Sädelev efekt on seda suurem, mida rohkem lakikihte üksteise peale kanda. Enne iga uue lakikihi pealekandmist laske kuivada 2 min. Loksutage purki ka kasutamise ajal korduvalt. 

NB! Kasutage vaid hästi ventileeritud kohtades. Soovitatav on kanda respiraatorit ja kaitsekindaid. Hoidke lastele kättesaamatus kohas.

​Hoiatus! Eriti tuleohtlik aerosool. Mahuti on rõhu all: kuumenemisel võib lõhkeda. Põhjustab tugevat silmade ärritust. Võib põhjustada unisust või peapööritust.

Web Statistics